Jasmina & Rytmus naša svadbaFashion Wedding Guide, alebo dokonalý návod na to, aby bol jeden z najdôležitejších dní vo vašom živote nezabudnuteľným. Rady a tipy pre svadobných hostí, trendy v svadobnej výzdobe, rozlúčka so slobodou, ideálne svadobné dary, skrášľujúce procedúry, prekrásny zámok, ale aj oddych pred veľkým dňom a svadobná cesta.

Odoberaj Fashion House: http://bit.ly/Odoberaj-Fashion-House

relácia – Fashion Wedding Guide Jasmina & Rytmus

Web: http://www.tvfashion.eu
IG: https://www.instagram.com/fashiontvcs/
FB: https://www.facebook.com/fashiontvCS/

34 thoughts on “Jasmina & Rytmus naša svadba

  1. Tvl..Prajem Vám krásny život, ale dať si vlastnú svadbu na Youtube a rozkecávať sa o P čovinách pred celým svetom??? Vy ste tragédi….Duševní malorolníci….
    Ukážte nám čo ste cikali a kakali ráno,ako ste si menili spodné prádlo, ako ste si viazali šnúrky na topánkach…..Fakt boha toto mi odporúća youtube aby som sa kukal na takéto vemená???

  2. Vzali sa, či len natočili reklamu na úplne všetko pre zbotlíkov? Pretože urobiť sa krásnou pol roka pred svadbou je cool a predtým a potom je hnusná?

  3. Já jenom pevně doufám, že to kosmetické ošetření dělají v salonu na odlíčené pleti, když už ve videu je jasně vidět, že Jasmína při něm má make-up…

  4. Jasmina ma super dar reci 🙂 odpadnem ako vie vsetko pekne plynulo a trefne okomentovat 😀 ja by som koktala asi ako Patrik a povedala nanajvys jednu vetu 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *